تاریخ امروزیکشنبه , ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

رفت و آمد به نمایشگاه کتاب تسهیل شد

کارپینو اپلکیشین تاکسی اینترنتی مورد تأیید تاکسیرانی، به عنوان تنها تاکسی اینترنتی مستقر در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران ۹۸ در حال خدمت رسانی به بازدیدکنندگان است. سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب از چهارشنبه ۴ اردیبهشت ماه در مصلی امام خمینی(ره) تهران آغاز و تا شنبه ۱۴ اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.

این خبر به گزارش اقتصاد نیوز، بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب تهران می‌توانند بدون خروج از محوطه مصلی از تاکسی اینترنتی کارپینو استفاده کنند. به گزارش روابط عمومی کارپینو، «تاکسی اینترنتی کارپینو» تنها ناوگان رسمی مستقر در سی و دومین نمایشگاه کتاب تهران است که بازدیدکنندگان می‌توانند بدون خروج از نمایشگاه به سمت مقصد خود از سرویس این تاکسی اینترنتی استفاده کنند.

با توجه به سهولت در رفت و آمد بازدیدکنندگان از این نمایشگاه، «کارپینو» اپلیکیشن تاکسی اینترنتی مورد تأیید تاکسیرانی به عنوان تنها اپلیکیشن درخواست تاکسی اینترنتی در محل برگزاری نمایشگاه مستقر و در حال ارائه خدمات به عموم بازدید کنندگان است.

تبلیغات کارپینو در محل نمایشگاه

کارپینو نیز برای احترام به کتابخوان‌ها و مردم علاقه‌مند به کتاب و همچنین در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی، و همچنین سهولت در رفت و آمد بازدید کنندگان در ایام جشنواره سه طریق را برای خدمت رسانی به مردم فراهم کرده است. نخستین راه برای استفاده از خدمات این سرویس تاکسی اینترنتی، استفاده از اپلیکیشن کارپینو است. دومین راه تماس با شماره تلفن ۱۸۰۰ و سومین راه نیز مراجعه حضوری به ایستگاه های کارپینو در محل برگزاری نمایشگاه است.

کارپینو با این حضور امیدوار است که بتواند رفت و آمد بازدیدکنندگان را تسهیل نماید.

نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با حضور نزدیک به سه هزار و چهارصد ناشر داخلی و خارجی از ساعت ۱۰ تا ۲۰ پذیرای علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی خواهد بود.
به گزارش ستاد خبری سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با حضورسه هزار و چهارصد ناشر از ایران و جهان در فضایی نزدیک به ۳۰ هزار مترمربع فعالیت خود را آغاز کرده است. در ادامه ویژگی‎های این دوره از نمایشگاه کتاب تهران را از نظر می‌گذرانید.

·        در بخش داخلی ۲۵۵۹ ناشر شرکت دارند که از این میان ۱۵۰۰ ناشر در بخش عمومی، ۳۵۰ ناشر در بخش کودک، ۵۰۰ ناشر در بخش دانشگاهی، ۱۰۹ ناشر در بخش آموزشی و ۱۰۰ ناشر نیز در بخش دیجیتال هستند.
·        همچنین ۸۰۰ ناشر خارجی در این دوره از نمایشگاه کتاب تهران شرکت کرده‌اند که شامل ۱۵۰ ناشر عرب و۶۵۰ ناشر لاتین است. همچنین حدود ۱۳۸ هزار عنوان کتاب در بخش خارجی ارائه شده است و از ۳۰ کشور به نمایشگاه کتاب آمده‌اند. ۴۱ هزار عنوان از این کتاب‌ها از سال ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۹ است.
 ·        چین به عنوان ششمین مهمان ویژه نمایشگاه کتاب تهران با هیاتی بالغ بر ۱۲۰ نویسنده، تصویرگر و مترجم در ایران حضور پیدا کرده است و بیش از ۵۰ برنامه مختلف را برگزار خواهد کرد.
·        در این دوره از نمایشگاه در حوزه حمل و نقل عمومی تمهیدات خوبی برای بازدیدکنندگان در نظر گرفته شده است. بر اساس هماهنگی‌های انجام شده با سازمان تاکسیرانی، تاکسی‌ها و ون‌هایی انتقال بازدیدکنندگان از نمایشگاه کتاب تهران به سوی پنج میدان اصلی شهر تهران (رسالت، صنعت، انقلاب، صادقیه و آزادی) را انجام خواهند داد.
·        همچنین با هماهنگی انجام شده با سازمان واحد اتوبوسرانی، اتوبوس‌هایی از درون نمایشگاه کتاب تهران  به سمت میدان صنعت، میدان آزادی و فلکه سوم تهرانپارس کار جابجایی بازدیدکنندگان را انجام خواهند داد.

میدان آزادی تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *