تاریخ امروزشنبه , ۲۵ مرداد ۱۳۹۹

سرویس جدید کارپینو ” ۱۸۰۰ ” رونمایی شد

در دنیای امروز تکنولوژی بخش جدایی ناپذیر زندگی همه جوامع شده است، در همین راستا، تاکسی های اینترنتی از جایگاه ویژه ای در زندگی روزمره مردم برخوردار هستند. استفاده از گوشی های هوشمند همگانی شده و شرکت ها در رقابتی نزدیک برای ارائه سرویس های بهتر هستند. در این هیاهوی تبلیغاتی، گروهی از مخاطبان که گوشی هوشمند ندارند یا شیوه استفاده از آن را به خوبی نمی دانند و یا به نحوی دسترسی به اینترنت ندارند، برای استفاده از این سرویس ها دچار دردسر خواهند شد. به همین دلیل و برای سهولت استفاده از خدمات کارپینو، تیم خلاق ما سرویس جدیدی را راه اندازی کرده که امکان درخواست تاکسی به صورت تلفنی را فراهم آورده است.

در این سرویس مسافران به سادگی می‌توانند در هر کجا و در هر موقعیتی، بدون نیاز به پیش‌شماره، با شماره‌گیری” ۱۸۰۰”، نسبت به دریافت سفر از کارپینو اقدام کنند و در ادامه، تیم زبده‌ای از کارشناسان کارپینو که جهت انجام این فرآیند منحصر به فرد آموزش دیده‌اند در این راستا اقدامات لازم را اجراء می کنند. توجه داشته باشید که این سرویس تنها مختص کاربران کارپینو نیست و حتی مسافرانی که از اپ کارپینو استفاده نمی‌کنند یا گوشی های هوشمند ندارند نیز می‌توانند از این طریق از سرویس‌های کارپینو استفاده کرده و تاکسی آنلاین دریافت کنند.

این سرویس جدید هم برای مسافران گرانقدر و هم برای رانندگان گرامی بسیار کاربردی خواهد بود و امکان دسترسی به تاکسی آنلاین را در همه جا و هر شرایطی فراهم آورده است که دسترسی به هر دو گروه مخاطب کارپینو تسهیل گشته و خدمت رسانی به شما عزیزان با کیفیت بهتری صورت خواهد گرفت.

باعث افتخار است که اعلام کنیم این سرویس هم اکنون قابل دسترسی بوده و امکان استفاده از این سرویس ممکن می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *