تاریخ امروزشنبه , ۲۵ مرداد ۱۳۹۹

کارپینو در جشنواره‌ی تاکسیرانی

در پی برگزاری جشنواره‌ی تاکسیرانی تهران، کارپینو به عنوان مهمان ویژه در این جشنواره حضور داشته و شهردار محترم تهران جناب آقای دکتر حناچی نیز از غرفه‌ی کارپینو در محل سالن همایش‌های برج میلاد دیدن فرمودن. یکی از بخش های این جشنواره، انتخاب تاکسیرانان برتر بود که پیشتر دکتر قنادان، مدیر عامل محترم سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران به آن اشاره کرده بودن:

علیرضا قنادان در نشستی خبری پیش از برگزاری این جشنواره که به منظور تشریح اقدامات سازمان تاکسیرانی در جشنواره “تاکسیران برتر” انجام شد با بیان این که این جشنواره با هدف معرفی دستاوردهای یک ساله همکاران‌مان برگزار می‌شود، گفت: درطول هفته آینده و از هفتم تا سیزدهم اردیبهشت ماه، برنامه‌های زیادی برای تاکسیرانان داریم و امیدواریم که تقدیر از تاکسیرانان تنها منوط به یک روز نباشد و بتوانیم هر سال از ۷ تا ۱۳ اردیبهشت را به عنوان هفته تاکسیران جشن بگیریم.

ناوگان شرکت راد سفیران روناک یا همان کارپینو که در طول سالیان شکل گیری خود ارتباط نزدیکی با این سازمان داشته رو همین تاکسی های زرد رنگ دوست داشتنی تشکیل دادن.

غرفه اختصاصی کارپینو

مراسم افتتاحیه‌ی جشنواره‌ی تاکسیرانی روز شنبه ۷ اردیبهشت در محل سالن همایش‌های برج میلاد با حضور شهردار محترم تهران جناب آقای دکتر حناچی و جناب آقای دکتر قنادان ریاست محترم سازمان تاکسیرانی تهران برگزار شد. کارپینو به عنوان مهمان ویژه‌ی جشنواره در مراسم افتتاحیه حضور داشت که طی این مراسم نام چهار تاکسیران کارپینویی به عنوان «نامزد تاکسیران برتر در فعالیت شاخص در حمل و نقل مدرن شهر تهران عنوان شدن.

این جشنواره در روز جمعه سیزدهم اردیبهشت ماه به اتمام رسید.

همچنین کارپینو در طول برگزاری این جشنواره در غرفه ای اختصاصی حضور داشت که پاسخگوی انتقادات و پیشنهادات تاکسیرانان محترم و مدیران مختلف شهر تهران نیز بود.

پاسخگویی به انتقادات و پیشنهادات

اردیبهشت ماه، هفته شلوغی برای همکاران ما در کارپینو قرار هست باشه و در ادامه حضور در این مراسم، کارپینو به عنوان تنها ناوگان رسمی حمل و نقل آنلاین در سی و دومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حضور داره و همه روزه تا پایان نمایشگاه به خدمت رسانی به بازدیدکنندگان گرامی می‌پردازه. منتظر خبرها و عکس های ما از حضور توی این رویداد بزرگ که هر ساله در شهر بزرگ تهران برگزار میشه باشین و اگه به نمایشگاه میاین، حتماً سری به ما بزنین و از ایستگاه اختصاصی ما که برای حمل و نقل شما عزیزان در نظر گرفته شده دیدن کنین!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *