تاریخ امروزشنبه , ۲۵ مرداد ۱۳۹۹

۷ تا از عجیب ترین چیزهایی که در تاکسی ها جا مانده است!

هر سال میلیون‌ها نفر در سراسر جهان از وسایل حمل‌و‌نقل عمومی مانند تاکسی، اتوبوس، مترو و... استفاده می‌کنند. روزانه هزاران شی مختلف مانند کیف، کلید، چتر، کتاب ، تلفن همراه و... در وسایل حمل و نقل عمومی جا می مانند و به مراجع مربوطه تحویل داده می‌شوند.

ممکن است برای هرکسی پیش بیاید که اقلامی کوچکی مانند کلید یا کیف را در تاکسی جا بگذارد. جا گذاشتن موارد بزرگ‌تر و یا حتی اقلامی که جا‌بجا کردن آن‌ها با تاکسی بسیار عجیب می‌باشد. قابل تصور نیست. در ادامه به ۷ مورد بسیار عجیب که در تاکسی‌های نقاط مختلف دنیا جا مانده‌اند می‌پردازیم.

نوزاد

خستگی ناشی از بیدار ماندن شب‌های طولانی و نگهداری از نوزادی که تازه به دنیا آمده است را می‌توان بهترین توجیه برای جاگذاشتن نوزاد خود در تاکسی دانست. راننده هم متوجه حضور نوزاد در تاکسی نشده بود تا زمانی که بعد از حدود یک ساعت مسافر دیگری را سوار می‌کند و مسافر در خصوص نوزادی که در صندلی عقب قرار داده شده است از راننده سوال می‌پرسد.

پای مصنوعی

تصور اینکه چگونه ممکن است فردی پای مصنوعی خود را در تاکسی جا گذاشته باشد بسیار دشوار است. این وسیله نه کوچک است و نه غیرضروری، اما خوب گاهی اتفاق می‌افتد. مسافر ممکن است جهت استراحت دادن به خود پای مصنوعی را جداکرده باشد؛ اما جا گذاشتن آن بسیار عجیب می باشد.

مرغ زنده

اگر فکر می‌کنید جا گذاشتن یک نوزاد در تاکسی عجیب‌ترین چیزی است که ممکن است اتفاق بیافتد، حداقل سوار شدن یک مادر و نوزاد خیلی دور از ذهن نیست اما سوار شدن یک مسافر و یک مرغ به عنوان حیوان خانگی در تاکسی و جا گذاشتن آن مرغ در تاکسی، کاملا غیرقابل تصور می‌باشد. مواجه شدن با یک مرغ بر روی صندلی عقب ماشین بسیار عجیب و خنده‌دار است.

شوکر برقی

پیدا کردن چنین وسیله حتما باعث نگرانی و احساس ناامنی برای راننده تاکسی شده است. زیرا حمل چنین وسایل خطرناکی غیرقانونی بوده و مسافری که این وسیله را حمل و جابجا کرده است احتمالا فرد خطرناک و قانون شکنی بوده است و پیدا شدن چنین وسیله ای در خودرو شما جرم محسوب می شود. پس راننده گرامی در اسرع وقت شوکر برقی را به ایستگاه  پلیس تحویل داد.

لباس عروس

روز بزرگ نزدیک است و عروس خانم با عجله در حال تدارک کارهای باقی مانده است. در بین این همه هیاهو، سوار شدن در تاکسی فرصت کوتاهی برای استراحت است. البته به شرطی که حواس پرت نباشید. خوشبختانه راننده تاکسی مهربان بعد از پیدا کردن لباس عروس، با تلاش زیاد، صاحب لباس را پیدا کرده و قبل از مراسم لباس را تحویل زوج آیتده داده است.

روباه تاکسیدرمی شده

فرض کنید درب عقب تاکسی را باز می‌کنید که سوار شوید و با یک رویاه مواجه می‌شوید که به شما نگاه می‌کند. این از صحنه‌های عجیبی است که در زندگی افرارد بسیار کم اتفاق می‌افتد، البته رانندگان تاکسی با اتفاقات این چنینی زیاد روبرو می‌شوند. اما واقعا چه کسی ممکن است روباه تاکسیدرمی شده را در تاکسی جا بگذارد؟ 

نقاشی به ارزش ۲ ملیون دلار

حواس پرتی همیشه عواقبی خواهد داشت اما گاهی اوقات بهای بسیار زیادی دارد . یک کارگزار حراجی در پاریس نقاشی به ارزش حدودی ۲ میلیون دلار را در تاکسی جا گذاشت. البته  راننده تاکسی درستکار نقاشی را به صاحب آن بازگرداند اما مطمئنا این کارگزار نگرانی که به خاطر این سهل انگاری داشته است هرگز فراموش نخواهد کرد.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *