تاریخ امروزشنبه , ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
5 روش برای استفاده موثر از زمان در طول سفر با تاکسی

۵ روش برای استفاده موثر از زمان در طول سفر با تاکسی

با گسترش هر روزه شهرها، همه ما اوقات زیادی را در مسیرهای رفت و آمد می گذرانیم. استفاده از تاکسی های آنلاین که رانندگان حرفه ای و مطمئن دارند این امکان را به مسافران می دهد که بدون دغدغه و با آرامش به مقصد برسند و با اطمینان خاطر در طول مسیر از سفر خود لذت برده و از زمان استفاده بهینه کنند.

پیشنهاداتی برای استفاده موثر از زمان در تاکسی

  1. لیست کارهای خود را بنویسید

  از زمانی که در تاکسی هستید استفاده کنید و لیست کارهایی که در روز یا هفته می خواهید انجام دهید بنویسید. این کار باعث می شود بتوانید با برنامه ریزی به اهداف مد نظر خود نزدیک تر شوید.

  1. پادکست گوش کنید

در طول مدت سفر زمان بسیاری مناسبی برای گوش کردن یک پادکست جذاب یا آموزنده است تا هم باعث سرگرمی باشد و هم در مدت زمانی که در تاکسی می گذرانیم اطلاعات مفید کسب کنیم.

  1. کتاب بخوانید

اکثر مردم دوست دارند روزانه مدتی را به خواندن کتاب اختصاص بدهند اما معمولا مشغله زیاد باعث می شود فرصت کافی برای آن وجود نداشته باشد. چی چیزی لذت بخش تر از اینکه در تاکسی لم بدهیم و حتی دقایقی اندک به خواندن کتاب مورد علاقه خود بپردازیم.

  1. به عزیزان خود پیام دهید

روزمرگی باعث می شود گاهی از یاد خانواده، دوستان و عزیزان خود غافل می شویم. از مدت زمانی که در تاکسی می گذرانید، استفاده کنید و آنها پیام دهید و از احوال آن ها باخبر شوید.

  1. مدیتیشن کنید

        یکی از راه های موثر برای کاهش استرس و رسیدن به آرامش درونی مدیتیشن می باشد. هنگامی که با کارپینو سفر می کنید برای دقایقی نفش عمیق بکشید و با مدیتیشن کردند از فرصت استفاده کرده و آرامش بگیرید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *