تاریخ امروزشنبه , ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
4 توصیه جهت افزایش درآمد رانندگان کارپینو

۴ توصیه جهت افزایش درآمد رانندگان کارپینو

کارپینو با همکاری رانندگان رسمی و حرفه ای تاکسی شهر تهران شکل گرفته است. شغل و پیشه رانندگان کارپینو تاکسیرانی می‌باشد. غرق در هیاهو شهر و در خدمت حمل و نقل مسافران می باشند. تاکسیران ها مسیرهای شهر را زندگی می‌کنند. همیشه رازهایی برای کسب موفقیت و درآمد بیشتر در کتاب ها، مجلات، سخنرانی‌ها و... مطرح می‌گردد. در اینجا توصیه هایی برای افزایش درآمد تاکسیرانان مطرح می گردد.

۱- شیوه کامل استفاده از اپلیکیشن را یاد بگیرید

با توجه به اینکه اساس کار تاکسیرانان آنلاین بر پایه اپلیکیشن می‌باشد. در هنگام ثبت نام بروشورهای آموزشی را دریافت نمایید و نحوه صحیح و کامل استفاده از اپلیکیشن را یاد بگیرید. هنگام بروز هرگونه مشکلی حتما با پشتبانی شرکت و شماره ۱۸۰۰ تماس بگیرید و درخواست راهنمایی کنید. در این صورت امکان از دست دادن سفرها کاهش خواهد یافت. 

۲- ار نقشه نقاط پر سفر کارپینو استفاده کنید

با توجه به وسعت زیاد شهر تهران و وجود عواملی مانند طرح ترافیک، طرح آلودگی هوا و الگوی سفرهای متفاوت مسافران در ساعت های مختلف، کارپینو برای رانندگان تاکسی خود، در اپلیکیشن راننده کارپینو، قسمتی به نام نقشه نقاط پر سفر تدارک دیده است. با استفاده از این نقشه می‌توانید مناطق پر درخواست را در ساعت‌های مختلف دیده و سفرهای خود را برنامه‌ریزی نمایید. 

۳- عضو شبکه‌های اجتماعی ویژه رانندگان کارپینو شوید

کارپینو برای رانندگان تاکسی خود طرح‌ها و جوایز متنوعی را در بازه‌های زمانی مختلف تدارک می بیند. با عضویت در شبکه‌های اجتماعی رسمی کارپینو و دنبال کردن آن‌ها از طرح‌ها، جوایز و جشنواره‌های کارپینو مطلع شوید. در بازه‌های زمانی مختلف جشنواره‌هایی با جوایز نقدی و غیرنقدی برگزار خواهد شد. 

۴- در روزهای تعطیل و ساعت‌های پایانی شب نیز اپلیکیشن خود را فعال کنید

با فعالیت در روزهای تعطیل، ساعت‌های پایانی شب و مواقع خاص مانند روزهایی که مسابقات ورزشی مختلف و یا آزمون‌های مختلفی برگزار می شود. تقاضا و درخواست برای سفر افزایش خواهد یافت. با فعالیت در این روزها با توجه به کم بودن حجم ترافیک، می توانید با انجام سفرهای بیشتر درآمد خود را افزایش دهید.

با استفاده از توصیه های مطرح شده و تلاش تاکسیرانان و نیز طرح هایی که کارپینو برای رانندگان در نظر می گیرد تاکسیرانان عزیز می توانند درآمد خود را روز به روز افزایش دهند.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *