تاریخ امروزیکشنبه , ۱۱ خرداد ۱۳۹۹
10وسیله ضروری برای تاکسی های آنلاین

۱۰وسیله ضروری برای تاکسی های آنلاین

زندگی به عنوان یک راننده تاکسی، یعنی شما ساعت های طولانی در خیابان خواهید بود. چه تازه کار باشید و چه با تجربه باشید، همیشه وسایل ضروری در تاکسی شما مورد نیاز خواهند بود. با گسترش روزافزون تکنولوژی و شکل گرفتن تاکسی‌های اینترنتی، ابزارهایی نیز وجود دارند که به راحتی شما کمک می کنند. کارپینو به همراه داشتن این موارد را در تاکسی به شما پیشنهاد می کند:

۱- پایه نگهدارنده موبایل

با قراردادن یک پایه نگه‌دارنده موبایل، هنگام استفاده از اپلیکیشن و نقشه ها، دسترسی و دید بهتری به وجود آمده و از پرت شدن حواس راننده جلوگیری شده و خطر تصادف کاهش می یابد همچنین پاسخگویی به تماس ها راحت تر خواهد شد.

۲- شارژر قابل استفاده در تاکسی

با توجه به ماهیت فعالیت تاکسی های آنلاین، تلفن همراه نقش اساسی در این زمینه دارد. برای جلوگیری از خاموش شدن تلفن همراه و از دست دادن فرصت سفرهای بیشتر شارژر قابل حمل به صورت فندکی و یا پاور بانک در دسترس باشد.

۳- جعبه کمک های اولیه

کیت های استاندارد کمک های اولیه مختلفی در بازار وجود دارد و قراردادن یکی از آنها در تاکسی بسیار پر اهمیت می باشد. اتفاقات پیشبینی نشده همواره در کمین می باشد. در مواقع ضروری داشتن یک جعبه کمک‌های اولیه تجهیز شده نجات بخش خواهد بود.

۴- کپسول آتشنشانی

حادثه هرگز خبر نمی‌کند. نقص در طراحی خودرو، تصادفات رانندگی، ایرادات سیستم برقی خودرو، بالا رفتن دمای موتور و ... از عوامل آتش سوزی در خودروها می باشند. با قرار دادن کپسول آتش نشانی در تاکسی از بروز حوادث دلخراش جلوگیری می شود.

۵- چراغ قوه

حتما پیش آمده است که در هنگام شب و تاریکی، خودرو خراب شده است، به همراه داشتن یک چراغ قوه در این گونه مواقع بسیار کاربردی خواهد بود.

۶- کابل باتری به باتری

دشارژه شدن باتری خودروها با گذر زمان اتفاق می افتد، داشتن کابل باتری به باتری در مواقع ضروری بسیار راه‌گشا خواهد بود.

۷- جعبه ابزار

یک جعبه ابزار کامل برای هر راننده تاکسی آنلاین از واجبات است. خودرو از اجزای مختلفی تشکیل شده است و امکان خراب شدن آنها همیشه وجود دارد با بودن یک جعبه ابزار مناسب، بسیاری از تعمیرات جزئی را می توان بدون مراجعه به تعمیرکار صورت داد.

۸- بطری آب

همراه داشتن یک بطری آب آشامیدنی به همه رانندگان تاکسی آنلاین توصیه می گردد. هیدراته نگه داشتن بدن برای سلامت عمومی بسیار با اهمیت می باشد و در فصل های گرم سال برای جلوگیری از گرمازدگی ضروری است.

۹- طناب یدک‌کشی

به همراه داشتن یک طناب محکم یدک‌کشی در تاکسی، در مواقع ضروری مانند خراب شدن خودرو، جهت انتقال آن به تعمیرگاه یا پارکینگ بسیار کاربردی می باشد.

۱۰- مثلث خطر شبرنگ

در صورت بروز هرگونه اتفاق که منجر به توقف اجباری می گردد مانند تصادف، خرابی خودرو و .... با قراردادن مثلث خطر شبرنگ در فاصله ۱۰۰ تا ۲۰۰ متری، به خودرو های دیگر هشدار داده می شود. ضرورت استفاده از این علامت در شب و مسیرهایی که از دید کافی برخوردار نیست دو چندان است.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *