تاریخ امروزشنبه , ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
کارپینو، حامی جشنواره استیکر آی‌گپ شد

کارپینو، حامی جشنواره استیکر آی‌گپ شد

شرکت تاکسی اینترنتی «کارپینو»، یکی از اسپانسرهای برگزاری «جشنواره استیکر آی‌گپ» بود که ۳۰ دی‌ماه مراسم اختتامیه آن در فرهنگسرای اندیشه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کارپینو،‌ اولین مسابقه سراسری جایزه سال استیکر به همت پیام‌رسان «آی‌گپ» از ۳۰ آذر تا ۳۰ دی ماه برگزار شد و در این مدت،‌ آثار ارسالی شرکت‌کنندگان در چند نوبت داوری شد و در مراسم اختتامیه، سه نفر به‌عنوان برندگان نهایی معرفی شدند.

هدف از برگزاری این جشنواره، ‌تولید استیکرهایی است که در آن از فرهنگ بومی، داستان‌ها و اساطیر ایرانی استفاده شده و پنج احساس خنده، گریه، دوست داشتن، عصبانیت و پسند کردن را نشان دهد. استیکرهایی برگرفته از داستان‌های شاهنامه، اساطیر ایرانی و داستان‌های عامیانه مانند ننه سرما و حاجی فیروز یا حتی توپ‌های پلاستیکی فوتبال بچه‌ها.

تاکسی اینترنتی کارپینو هم در راستای مسئولیت اجتماعی خود و اعتلای فرهنگ بومی ایران، به‌عنوان یکی از اسپانسرهای مالی در کنار برگزارکنندگان این جشنواره است. سرویس تشریفات کارپینو (شامل خودروهای تویوتا، هیوندا و آریو) جابه‌جایی شرکت‌کنندگان ویژه مراسم اختتامیه را بر عهده داشت.

تاکسی اینترنتی کارپینو، یکی از سه تاکسی اینترنتی محبوبی است که از سال ۹۵ تا کنون به ارائه خدمات حمل‌ونقل آنلاین مشغول است و وجه تمایز آن از دیگر بازیگران این صنعت، استفاده از تاکسی‌های رسمی شهر است.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *