تاریخ امروزشنبه , ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
امکانات اپلیکیشن راننده کارپینو

امکانات اپلیکیشن راننده کارپینو

امروز کارپینو به عنوان سومین سرویس تاکسی اینترنتی در ایران شناخته می شود. تاکسیرانان بسیاری در این سرویس مشغول به فعالیت هستند و تیم مدیریت کارپینو نیز ارتباط نزدیکی با این تاکسیرانان برقرار کرده است. بر اساس بازخوردهایی که از این کاربران گرفته می‌شود امکانات جدید به صورت مداوم به اپلیکیشن راننده کارپینو اضافه می شود. در اینجا ابتدا نحوه دریافت برنامه و ثبت نام یا ورود به اپلیکیشن راننده کارپینو را توضیح خواهیم داد و سپس امکانات آن را با هم بررسی می کنیم.

دانلود اپلیکیشن

برای استفاده از اپلیکیشن راننده کارپینو ابتدا باید آن را روی دستگاه هوشمند خود دانلود و نصب کنید. شما می توانید این اپلیکیشن را هم از طریق سایت کارپینو به صورت مستقیم قابل دانلود کنید و هم از طریق فروشگاه های دانلود اپلیکیشن مانند کافه بازار، مایکت و ایران اپس. در صورتی که به سایت کارپینو مراجعه کنید می توانید با انتخاب بخش دانلود اپلیکیشن و انتخاب بخش رانندگان لینک دسترسی به تمامی فروشگاه های اپلیکیشنرا برای دانلود اپلیکیشن مشاهده نمایید.

ثبت نام در اپلیکیشن

اگر تاکسیران هستید اما تابحال در کارپینو ثبت نام نکرده اید بعد از نصب اپلیکیشن و ورود شماره موبایل خود با صفحه ثبت نام روبرو می شوید. برای اینکه ثبت نام خود را کامل کنید اطلاعات درخواستی را که شامل اطلاعات فردی و اطلاعات و مدارک تاکسی می شود وارد کنید. در صورتی که استعلام تاکسیرانی شما تایید شود می توانید از همان لحظه تایید تا زمانی که توسط همکاران واحد ناوگان تایید شوید سفر بگیرید. سریع و ساده و تنها در ۵ دقیقه.

شروع به کار در اپلیکیشن کارپینو

اگر قبلا در کارپینو ثبت نام کرده اید، تنها با ورود شماره موبایل خود و کد تاییدیه ای که برای شما ارسال می شود می توانید وارد اپلیکیشن شده و دکمه شروع به کار را انتخاب کنید و منتظر درخواست های زیاد مسافران باشید. هر زمان هم که تمایل به دریافت درخواست نداشته باشید می توانید به راحتی گزینه پایان کار را از منو انتخاب کنید.

سیستم امتیاز دهی کارپینو

در صورتی که از نسخه ۲٫۷٫۰ یا جدیدتر اپلیکیشن کارپینو استفاده می کنید می توانید امتیازهای خود را مشاهده کنید. در آینده نزدیک می توانید با استفاده از امتیازات خود ازفروشگاه مخصوص شوالیه های کارپینو خرید کنید.

بیشتر سفر بگیرید تا جایزه بگیرید

هرچقدر تعداد سفرهای شما بیشتر باشد شانس برنده شدن شما در قرعه کشی های دوره ای کارپینو بیشتر می شود. پس بیشتر سفر بروید تا هم بیشتر جایزه بگیرید و هم جایزه های بزرگ تر بگیرید.

راهنمای صوتی راننده

در از نسخه ۲٫۷٫۰ به بعد یک راهنمای صوتی برای رانندگان در اپلیکیشن قرار داده شده است که اتفاقات مهم اپلیکیشن مانند کنسل شدن سفر توسط مسافر یا قطع شدن ارتباط با اینترنت یا از دست داد سیگنال موقعیت مکانی را به صورت صوتی به راننده اطلاع می دهد.

نمایش نقاط پر سفر روی نقشه

نقاط پر سفر هر روز روی نقشه به تاکسیران نمایش داده می شود تا به حضور در آن مناطق تعداد درخواست های دریافتی خود را افزایش دهد و هم درآمد روزانه خود را بیشتر کند، هم امتیاز کسب شده هر روز را بیشتر کند و هم شانس خود را برای شرکت در قرعه کشی های کاپینو بالا ببرد.

استفاده از نرم افزارهای مسیریابی

برای راحتی استفاده تاکسیرانان از اپلیکیشن های مسیریابی، در هنگام سفر (رسیدن به مبدا و رسیدن به مقصد) دکمه ای در صفحه قرار گرفته است که با لمس آن برنامه های مسیریابی که روی گوشی شما نصب شده اند را به شما نمایش می دهد و شما با انتخاب برنامه مورد نظر می توانید به راحتی به سمت مقصد خود حرکت کنید.

ارسال پیام به مسافر از طریق اپلیکیشن

زمانی که شما درخواست سفری را تایید می کنید می توانید برای ارتباط به مسافر برای او از طریق اپلیکیشن پیام ارسال کنید تا هم هزینه ای برای شما نداشته باشد و هم اطلاعات مورد نیاز خود را به مسافر انتقال دهید. مسافر هم می تواند به همین ترتیب برای شما پیام ارسال کند.

تماس با مسافر

بعد از تایید درخواست سفر، شما می توانید با تلفن همراه مسافر تماس بگیرید و اطلاعات مورد نیاز خود را به مسافر انتقال دهید.

تماس با پشتیبانی در حین سفر

در صورتی که در هنگام سفر به هرگونه مشکلی برخوردید می توانید با لمس دکمه تماس با پشتیبانی و شماره ۱۸۰۰ با پشتیبانی کارپینو تماس بگیرید تا مشکل در اسرع وقت رفع گردد.

انتخاب سفر

در کارپینو هیچ اجباری برای قبول درخواست ها وجود ندارد و تاکسیران می تواند درخواست هایی را که دریافت می کند مشاهده کرده و تنها درخواست مورد نظر خود را قبول کند.

کمیسون پایین

کارپینو تنها ۱۰ درصد کمیسیون از تاکسیرانان دریافت می کند که پایین ترین میزان کمیسیون دریافتی در میان شرکت های فعال می باشد.

نمودار عملکرد

برای اینکه بدانید در طول بازه های زمانی مثلا ماهانه چه تعداد سفر رفته اید و چقدر درآمد داشته اید می توانید گزینه نمودار عملکرد را از منوی برنامه انتخاب کنید و گزارش فعالیت های خود را ببینید.

کیف اعتباری

به راحتی لیست تمامی تراکنش های مالی خود را مشاهده کنید. همچنین می توانید سفرهای متناظر هر تراکنش را نیز مشاهده کنید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *